Contact

pcdata

MINISTERUL PENTRU MEDIUL DE AFACERI, COMERȚ ȘI ANTREPRENORIAT

Locație: Calea Victoriei nr. 152, sector 1, București, cod 010096

Telefon: 021 40 10 568

Emailregistratura@imm.gov.ro

Telefon: 0765 245 187

Emailaudiente@imm.gov.ro

Emailpetitii@imm.gov.ro

Telefon: 021 20 25 152

Emailbirou_presa@imm.gov.ro

Emailprotocol@imm.gov.ro

Telefon:  021 20 25 330

Fax: 021 20 25 199

Emailoffice@imm.gov.ro

Telefon: 021 20 25 318

Telefon: 021 202 51 51
Fax:  021 202 53 00

Directia de Antreprenoriat si Programe pentru IMM a fost relocata in spatiul din strada Poterasi. nr. 11, Sector 4, Bucuresti. Pina la definitivarea telefoanelor fixe numerele de telefon la care ne puteti apela sunt:

0765 242 094

0765 245 314

0765 245 296

Adresa de email directia.imm@imm.gov.ro este functionala.

Telefon: 021 40 10 512

Emaildgre@dce.gov.ro

Telefon: 021 40 10 502
Fax: 021 40 10 594
Emailolguta.marian@dce.gov.ro

Telefon: 021 40 10 512
Fax: 021 40 10 594

Telefon: 021 40 10 554
Fax: 021 40 10 594
Emaildiana.codau@dce.gov.ro

Telefon: 021 40 10 570
Telefon: 021 20 25 163
Fax: 021 40 10 594
Emailstelian.samson@dce.gov.ro

Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii cookie-urilor.. Accept Nu accept

Politica de confidențialitate
Skip to content